VENHILL lanká a hadice

VENHILL lanká a hadice

Pred viac ako 30 rokmi založená spoločnosť britská spoločnosť venhill sídliaca v Surrey vyrába a dodává vysoko kvalitné ovládacie lanká s nízkym trením, hydraulické hadice a ovládacie páčky pre motocykle, motokáry, aplikácie pre voľný čas a priemysel.
venhill dodává svoj tovar prostrednictvom špecializovaných distribútorov po celom svete. Venhil je tiež anglický obchodný partner značky Magura, skladuje a dodáva kvalitné páčky a brzdové systémy pre motocykle, karting, a priemysel.

Referencie:

Spoločnosť venhill podporuje prostredníctvom svojich výrobkov tiež motoristický šport, kde spolupracuje s tímami a jazdcami ako je: Stevo Dixon YAMAHA Motocross Team, Wire YAMAHA, Rob Hooper Suzuki Team, Wire YAMAHA Supermoto Team, Speedway World Champions JAson Crump a Tony Richardson a podobne.

Sortiment:

Powerhose plus – hydraulické hadice Powerhose plus sú hydraulické hadice vyrobené s koncovými závitmi už v konkrétnych dĺžkach pre jednotlivé typy motocyklov. Hadice s vnútornou teflónovou trubičkou opletené oceľou a tlakové testovanie zaručujú vysoký výkon a dlhú trvanlivosť. Dodávají sa tiež s plastovým povlakom v rôznofarebnom prevedení. Koncovky sa dodávajú oddelene v oceľovom alebo zinkovom prevedení, čo umožňuje ľahkú montáž.
Powerhose plus dealer kity Ideálne riešenie pre predajcov a servisy. Sada najpoužívanejších hadíc a koncoviek. S použitím aplikačnej tabuľky a komponentov, ktoré obsahuje sada je možné zmontovať zostavy pre väčšinu typov motocyklov, alebo akúkoľvek inú podľa potreby. V tabuľke len vyhľadáte komponenty pre potrebný typ hadice daného motocykla, podľa venhill označenia vyberiete zo sady komponenty a jednoducho zostavíte. Objednávať je možné jednotlivé komponenty aj pre doplnenie sady.
Servisné sady pre stavbu ovládacích laniek pre obchody a servisy je často tažké rozhodnúť sa o výbere skladovaných lanovodov z dôvodu veľkého množstva typov laniek pre rôzne motocykle. Sady obsahujúce najpoužívanejšie komponenty pre výrobu laniek spolu so špeciálnym náradím umožňujú jednoducho vyrobiť väčšinu najpoužívanejších laniek.

 Lanká v nerezovom prevedení, vnútorné trubičky a farebné bowdeny sa dodávajú v metráži, koncovky laniek a bowdenov v sadách, obsahujúcich koncovky pre väčšinu bežných laniek. Pomocou špeciálnych klieští a letovacieho prípravku vyrobíte veľlmi pohodlne potrebné lanko. Dodávaný je tiež lankový cestovný opravárenský kit, ktorým opravíte provizórne na ceste poškodené lanko.V ponuke sú tiež univerzálne spojkové a plynové lanká.
Magura Z širokej ponuky výrobkov Magura ponúkame kit pre prestavbu spojky na hydraulické ovládanie.
Off road a Quad produkty pre Off road motocykle a štvorkolky sa dodávajú hotové lanká a brzdové hadice a tiež špeciálne venhill rukoväte. Všetko je v kvalite prevyšujúcu originál a za priaznivé ceny. Špeciálne lanovody venhill zostavené z laniek z nerezovej ocele odolávajúce morskej vode a teflónové vložky s nízkym trením zaručujú ľahkú prevád a vysokú trvanlivosť.

Tlakové hadice venhill opletené nerezovou oceľou zaručujú vysoký výkon a dlhú trvanlivosť.

Vyhľadanie podľa motocykla

Katalóg podľa výrobkov

Rýchle hľadanie

Osobné nastavenie podvozku

Personal suspension settings

Celý obsah tohoto webu je chránený autorským zákonom.a jeho kopírovanie bude trestne stíhané.