Ložiská a ložiskové sady ALL BALLS

Ložiská a ložiskové sady ALL BALLS

All Balls Racing, USA je spoločnosť, ktorá rozumie dodávateľskej aj odberateľskej stránke trhu. Jej produkty sú vyrábané a dodávané spoločnosťou Power Sport Industries, ľuďmi, ktorí naozaj rozumejú ložiskám. Stefan Laessig, zakladateľ a spoločník All Balls Racing je motocyklový nadšenec, divák a amatérsky pretekár s 20-ročnými skúsenosťami. Dobre rozumie potrebám pretekárov. Jeho opakované sklamanie z nedostatku kvalitných náhradných dielov za rozumnú cenu a v dobrej kvalite viedla k vytvoreniu All Balls Racing. Manažérsky team All Balls Racing má 52-ročné skúsenosti s obchodovaním s ložiskami a elektrickými agregátmi. Cieľom spoločnosti je vyrábať veľmi kvalitné produkty, dostupné za rozumnú cenu. Spoločnosť vyrába a dodáva predovšetkým ložiskové sady vrátane tesnení pre motocykle a ATV a tiež špeciálne štartéry a káblové sady. Prianím All Balls Racing je byť vnímaný ako špecializovaný dodávateľ vysoko kvalitných značkových náhradných dielov, ktorý buduje dlhodobé vzájomné profitujúce vzťahy medzi dodávateľmi, zákazníkmi, ktorí spolupracujú na profesionálnej a etickej báze.
Sortiment:
Sady ložísk a tesnení do kolies

Sady obsahujú všetky ložiská a tesnenia potrebné pri repase nábojov kolies. V ponuke je rozsiahla sada aplikácii pre cestovné a off road motocykle a ATV. Ložiská pre kolesá boli vyvinuté špeciálne s ohľadom na ich odolnosť proti vode a nečistotám v spolupráci s partnerskou firmou KML Bearing s ohľadom na ich použitie v náročných pracovných podmienkach. All Balls ložiská sú rýchlobežné ložiská v prvotriednej kvalite s nízkym odporom s tesnením s dvojitým pryžovým hrotom, ktorý zabraňuje vniknutiu vody a nečistôt a zadržuje vo  vnútri  ložiska kvalitnú vazelínu.
Sady ložísk a tesnení do riadenia

V sadách sú použité kvalitné kužeľové ložiská, ktorých konštrukcia obmedzuje vôľu v riadení na minimum. Všetky sady obsahujú horné a dolné kužeľové ložisko a väčšina sád je vrátane horného a dolného tesnenia.
Sady ložísk a gufier pre kľukové hriadele

V týchto sadách sú použité ložiská japonských značiek Koyo a Nachi. Guferá sú z materiálu carbon/fluorocarbon a tesniaci brit je opatrený špeciálnou pružinou z nehrdzavejúcej ocele. To znižuje opotrebovanie čapu pri „suchom“ rozbehu hriadeľa. Sady sa dodávajú prevažne pre dvojtaktné off road motocykle a ATV.
Sady ložísk uloženia zadnej kyvnej vidlice

Sady obsahujú všetky ložiská, čapy, puzdrá, tesnenia potrebné pre opravu uloženia kyvnej vidlice podľa továrenskej špecifikácie. Čapy a hriadele sú vyrábané z ložiskovej ocele 52100, pre vysoké zaťaženia a dlhú životnosť. Prednosťou sád sú podložky potiahnuté špeciálnym „Teflon D“ materiálom v mieste styku s axiálnym ihlovým ložiskom. Toto zabraňuje prieniku vody a abrazívných nečistôt do ložiska a zvyšuje tak jeho životnosť.
Sady ložísk a tesnení pre „prepákované“ odpruženia

Sady obsahujú ložiská vrátane spodného ložiska tlmiča pérovania, čapy, puzdra a tesnenia pre kompletnú opravu prepákovania v továrenských špecifikáciách. Tieto sady sú najkompletnejšími vyrábanými sadami. Dodávajú sa pre väčšinu off-road motocyklov.
Sada ložísk a tesnení tlmičov pérovania

Sady sa vyrábajú zvlášť pre horné a dolné oko tlmiča. Obsahujú horné alebo dolné ložisko a všetky príslušné tesnenia, podložky príp. čapy presne podľa továrenskej špecifikácie. Sady sa vyrábajú pre väčšinu typov off road motocyklov.
Sady ložísk a tesnení zadného kyvného ramena pre ATV (A-ARM kit)

Sady sú predpísané ako náhrada za originálne diely pri repase uložení kyvných ramien štvorkoliek. Čapy a puzdrá, ktoré sú súčasťou sád,
sú vyrábané z tepelne upravenej ložiskovej ocele 52100, čo zvyšuje ich odolnosť a predlžuje životnosť. Súčasťou sady sú tiež príslušné tesnenia.
Sady ložísk a tesnení pre diferenciály ATV

Každá sada obsahuje všetky ložiská a tesnenia potrebné pre repas ATV diferenciálu. Priložená je tiež užívateľská schéma pre správne umiestnenie ložísk do diferenciálu. Dodávajú sa pre predné aj zadné diferenciály ATV.
Reťazové kladky

Všetky vyrábané kladky sú určené pre vysoké zaťaženie (HI-Performance), sú vyrábané z farebného polyuretánu s vysokou tvrdosťou: to zaisťuje ich dlhú životnosť. Ďalšou prednosťou kladiek sú presné ložiská a dodatočné vonkajšie tesnenia proti vode a nečistotám zabraňujúce predčasnému zničeniu ložiska. Sú kladkami s najdlhšou trvanlivosťou medzi vyrábanými kladkami. Dodávajú sa vo veľkostiach priemerov 34 a 38 mm.
Sady kĺbov pre riadiace tyče štvorkoliek

Sady obsahujú vnútorné a vonkajšie kĺby vyrábané pre ľahkú opravu opotrebovaných tyčí. Vyrábajú sa pre väčšinu japonských značiek ATV.
Novinky 2006
Sady špeciálnych gufer a prachoviek pre prednú vidlicu off road motocyklov. Sady obsahujú patentované guferá so symetrickým trojhranným tvarom , ktorý rovnomerne rozdeľuje tlak a tým znižuje prevádzkovú teplotu. Pri porovnávacom teste životnosť gufier prekonala originálne tesnenia 3-5x. Trenie je menšie o 1/3-1/2 opreti originálnym guferám, čož zaišťuje „hladšiu“ klznosť vidlíc. Všetky sady obsahujú tiež prachovky. Jedine All Balls má kompletnú radu gufier a prachoviek.

Vyhľadanie podľa motocykla

Katalóg podľa výrobkov

Rýchle hľadanie

Osobné nastavenie podvozku

Personal suspension settings

Celý obsah tohoto webu je chránený autorským zákonom.a jeho kopírovanie bude trestne stíhané.